Tehnisku iemeslu dēļ pašlaik nevar autorizēties.
Atvainojamies par neērtībām.
Sekojiet mūsu aktivitātēm sociālajos tīklos:
    facebookdraugiem.lvtwitter.
Reģistrētos lietotājus gaidīsim 9.jūlijā.
draugiem.lvJCDecaux aicina uzņemt mājās jaunus ģimenes mīluļus (11)


Septembra vidū, pēc piecu gadu būvniecības darbiem, apmeklētājiem un galvenokārt mūsu mazajiem draugiem par prieku svinīgi tiks atklāta Juglas dzīvnieku aizsardzības grupas dzīvnieku patversmes jaunā ēka – patversme "Labās Mājas". Pateicoties JCDecaux izvietotajiem informatīvajiem reklāmas plakātiem, ēkas būvniecībai tika saziedoti 16 000 latu, kas bija nozīmīgs atbalsts. Tāpēc pateicamies visiem ziedotājiem par ieguldījumu un aicinām turpināt ziedot "Labās Mājas" labiekārtošanas darbiem.

Tagad plašajās telpās mājvietu varēs rast 50 suņi, 40 kaķi, kā arī pietiekami daudz vietas būs citiem pamestiem un negribētiem mājdzīvniekiem – kāmjiem, jūras cūciņām, trušiem utt. JCDecaux aicina ikvienu sniegt palīdzīgu roku un turpināt ziedot, lai labiekārtotu māju un nodrošinātu dzīvniekus ar visu nepieciešamo.

Astrīda Kārkliņa, biedrības "Juglas Dzīvnieku aizsardzības grupa" valdes priekšsēdētāja: "Ja līdz šim Juglas suņu patversmē varējām uzņemt tikai 30-35 suņus, tad jaunā māja ir daudz plašāka un arī citiem dzīvniekiem piemērotāka. Bieži vien patversmēs nonāk dzīvnieki, kas cietuši no cilvēku ļaunprātības, un viņiem ir nepieciešams laiks, lai atkal spētu uzticēties, tāpēc ir tik būtiski, lai patversme, kurā tie dzīvo un ārstējas, spētu sniegt viņiem visu nepieciešamo. Patversmei joprojām trūkst līdzekļu, lai iegādātos specializētu barību, segtu īpašo medicīnisko pakalpojumu izmaksas. Tāpat nepieciešams labiekārtot kaķu pastaigu laukumus, lai tie varētu apmierināt visas šo dzīvnieku vajadzības – slēpties, kāpelēt, asināt nagus, rotaļāties. Ar nepacietību gaidām, kad varēsim dzīvniekiem piedāvāt daudz lielākas ērtības, ko viņi jau sen ir pelnījuši. Un paldies visiem atbalstītājiem!"

JCDecaux kolektīvā ikvienam darbiniekam mājās ir savs mīlulis, tāpēc saprotam, cik svarīgi mājdzīvniekam - sunim, kaķim vai kāmim - atrast sev īstās mājas, īstos cilvēkus, kuri viņu mīlētu un par viņu rūpētos. Patversme nav tikai vieta, kur pamestie un novārgušie dzīvnieki tiek izmitināti, ievietojot būros. Šeit tiek sniegta arī medicīniskā aprūpe, fiziska un morāla rehabilitācija. Ir piesaistīti gan kinologi, gan augstas kvalifikācijas mediķi, jo bieži dzīvnieki ir cietuši fiziski, novārdzināti, turēti badā un iebaidīti - nepieciešama ilgstoša aprūpe, lai tie varētu pārcelties pie jauniem saimniekiem.

Lena Brokāne, JCDecaux direktore: "Manā ģimenē dzīvo 6 mājdzīvnieki - 3 kaķi un 3 suņi. Kaķi ģimenē ienāca dažādos veidos. Vienu meitas vīrs atveda no Spānijas. Kaķeni sabrauca automašīna, bet mazais uzrāpās klintī un divas diennaktis brēca, nespēdams nokāpt. Znots, kamēr iemantoja dzīvnieka uzticību, vairākas dienas mēģināja mazo pierunāt nokāpt. Tā nu Frederiko jeb Kiko – kā dēvējam viņu mājās - nonāca mūsu mājās un pārcēlās arī uz Latviju. Jau piecus gadus Kiko valda pār visiem mūsu mājas dzīvniekiem. Savukārt pirms četriem gadiem pie mums nonāca kaķenīte, kuru nosaucām par JCD vai Juce, mūsu kompānijas vārdā. Mazo kaķīti atradu uz trotuāra. Sapratu, ka jāņem kaķēns un jānes uz biroju, jo uz ielas viņš neizdzīvos. Mazo nomazgājām, pabarojām un vedām pie ārsta uz pārbaudi. Ielikām ss.lv bildi un stāstiņu par mazo, kurš meklē mājas. Taču mana mazmeitiņa kaķēnu ieraudzīja, iemīlēja, un tā arī atstājām kaķenīti. Kopumā ļoti daudz manu paziņu savās ģimenēs ir pieņēmuši dzīvnieku no ielas vai patversmes. Mani priecē tas, ka dzīvniekus, kuri nonāk patversmē, pirms nodošanas jauniem saimniekiem rūpīgi apseko veterinārārsts, kinologs vai zoopsihologs. Tas ir viens no iemesliem, kāpēc JCDecaux Latvija turpinās atbalstīt Juglas patversmi. Atbalstām Juglas patversmes sociālos projektus ne vien ar vārdiem un darbiem, bet arī ar dvēseli. Mans sapnis - lai nākotnē mums nebūtu vajadzīgas dzīvnieku patversmes!"

"Šis ir viens no tiem sociālajiem projektiem, kas sniedz milzu gandarījumu visai komandai. Mēs ziedojām sevi un to, ko mākam, ieguldījums nav mērāms naudā. Redzot rezultātu, ka cilvēki ir atsaukušies mūsu veidotajiem plakātiem ar lūgumu palīdzēt dzīvniekiem, zinām, ka darbs nav bijis veltīgs. Esam gatavi dažādiem sadarbības projektiem arī turpmāk," tā Kristaps Banga, Pegasus Group direktors.

"JCDecaux" ir vadošais vides reklāmas uzņēmums pasaulē, kā arī vadošais vides reklāmas operators Latvijā. "JCDecaux" piedāvā klientiem izvietot vides reklāmu: sabiedriskā transporta pieturvietās, statiskajos stendos, dinamiskajos stendos, uz lielformāta stendiem, māju sienām, kolonnās un pilonos un Starptautiskajā lidostā "Rīga". „"JCDecaux" pasaulē piedāvā izvietot vides reklāmu 57 valstīs kopā 3689 pilsētās. Katru dienu ar vides reklāmu tiek sasniegta 300 miljonu liela auditorija.

JCDecaux cer, ka ar saviem resursiem spēs atkal uzrunāt Latvijas iedzīvotājus, lai kopā padarītu dzīvnieku patversmes iemītnieku ikdienu krāsaināku! Atbalstīt "Labās Mājas" varat, zvanot uz labdarības tālruni 90006688 un ziedojot 1 LVL (+PVN).

BNS.lv

    
  7
DZĒSTS PROFILS saka:
05.01.2014 20:20
---
Altārs saka:
06.09.2014 13:24
Interesanti, ka ne tikai pamestie sunīši un kaķīši tiks izmitināti "Labajās mājās", bet arī kāmīši, trusīši, jūrascūciņas utt.
Čiko saka:
04.05.2016 06:07
Labi, ka tiek uzlabota dzīve dzīvniekiem.
Tipalīna saka:
04.05.2016 06:09
Mani arī uzņēma ģimenē no ielas.
Racis saka:
05.05.2016 20:40
Ja manai saimniecei būtu iespēja, viņa paņemtu daudzus, daudzus.
Fiksiņš saka:
08.05.2016 08:02
Man pašam gribētos īstas mājas.
DZĒSTS PROFILS saka:
08.05.2016 08:04
Būtu jau labi, ja nevienam nebūtu jādzīvo patversmē.
Bosiks. saka:
08.05.2016 08:07
Ja tas viss būtu tik vienkārši.
Žanna saka:
13.07.2016 22:51
Labi ka ir patversmes, kur pamestie dzīvnieciņi tiek izārstēti, pabaroti, kamēr atrod sev labas mājas.
Hanna saka:
13.07.2016 23:18
Tas ir labi, ka "Labās mājas " tika pie jaunām lielākām telpām.
Bruno saka:
13.07.2016 23:21
Kaut gan patversmes paplašinās, arī pamesto mājdzīvnieku paliek vairāk.

Augstākā labuma produkts, kas jātur skapītī. Jā, arī…

Lai gan saldinātāja pievienošana dzīvnieka maltītei nav laba, medus ir svarīgs izņēmums.

3.novembrī "Ķepa uz sirds" skatieties

Klāt jauna sestdiena un arī mājas mīluļu raidījums LTV 1.programmā "Ķepa uz sirds"!