Tehnisku iemeslu dēļ pašlaik nevar autorizēties.
Atvainojamies par neērtībām.
Sekojiet mūsu aktivitātēm sociālajos tīklos:
    facebookdraugiem.lvtwitter.
Reģistrētos lietotājus gaidīsim 9.jūlijā.
draugiem.lvDārglietas kaķiem (2)


Aizmirstiet par mētelīšiem un citiem kaķu apģērbiem! Šobrīd modē ir greznot savu mīluli ar dažādām dārglietām.

Šī tendence visticamāk aizsākās brīdī, kad kaķu izstādēs dažādas šķirnes sāka piedalīties, valkājot rotaslietas. Šodien cilvēki ir gājuši vēl tālāk un izvēlas savam dārgajam mīlulim iegādāties zelta kaklarotas, dārgakmeņu auskarus un sudraba siksniņas. No vēl viena veida, kā lutināt savu kaķi, dārglietas kļuvušas par modes tendenci smalkajās aprindās, dažkārt pat padarot to par vienu no bagātas ģimenes šķirnes dzīvnieka svarīgākajām pazīmēm.

Šobrīd ir viegli pieejams daudz kaķu dārglietu dizainu, ko izstrādājuši talantīgi mākslinieki un zeltkaļi visdažādākajos metāla veidos. Kamēr smalko aprindu pārstāvji izvēlas kaķu rotaslietas akcentēt ar dārgakmeņiem un pusdārgakmeņiem, citi var izvēlēties lētākas bižutērijas versijas. Metāls, kvalitāte un apdare ir galvenās lietas, kas nosaka kaķu dārglietu cenu.

Idejas kaķu rotaslietām

  • Labākā izvēle Tava kaķa rotaslietai būs kaklarotai līdzīga siksniņa. Ir daudz un dažādu iespēju, - sākot no platīna, zelta un sudraba līdz pat tādām, kas nokaisītas ar dimantiem. Izvēlies to, kas atbilst Tavām finansiālajām iespējām un personīgajai gaumei.
  • Ja Tev ir kaķene, kas nav pārāk rosīga, vari iegādāties auskarus, pieskaņojot tos kažoka krāsai un ķermeņa uzbūvei.
  • Kaķim, kam kaklā karājas zvaniņš, vari izvēlēties to no kāda dārgmetāla.
  • Mīlulim, kam nepatīk zvaniņi kaklā, būs piemērota kājsprādze jeb drīzāk ķepsprādze, kas ar patīkamu šķindoņu ziņos par kaķa pārvietošanos pa māju.
  • Vari izmantot arī savas dārglietas, lai izrotātu kaķi, taču speciālās dzīvnieku rotaslietas noteikti derēs un piestāvēs labāk.

Pirms izvēlies kaķim dārgas rotaslietas, atceries, ka tās tāpat kā Tavējās var iekārot zagļi, tāpēc dzīvniekam, kas dodas ārpus mājas vienatnē, dārgi akmeņi un zelts nebūs piemērots. Svarīgi ir kaķi izrotāt tikai ar tādām rotaslietām, ko mīlulis nespēj norīt vai sagremot. Un – pats galvenais – paturi prātā, ka kaķa rotaslietas patiesībā ir domātas Tev, jo dzīvniekam diemžēl nav estētisko sajūtu.

    
  6
DZĒSTS PROFILS saka:
04.09.2013 19:57
Es iztieku bez tā.
Čiko saka:
04.11.2013 17:49
Ko vēl ne.

Suņi, kaķi un citi dzīvnieki izstādē “Pet Ekspo…

Starptautiska suņu un kaķu izstāde, lauku sētas iemītnieki, mājas seski, truši, pundureži un citi eksotiski mājdzīvnieki,…

Zivis ir agresīvākas ierobežotā telpā

Akvārija zelta zivtiņu niknie skatieni varētu nebūt veltīti izlaistai ēdienreizei, bet gan pārāk vienkāršajai un ierobežotajai…