Tehnisku iemeslu dēļ pašlaik nevar autorizēties.
Atvainojamies par neērtībām.
Sekojiet mūsu aktivitātēm sociālajos tīklos:
    facebookdraugiem.lvtwitter.
Reģistrētos lietotājus gaidīsim 9.jūlijā.
draugiem.lvDarbu sācis labdarības fonds "Save our Life" (8)


Lai apturētu bezatbildību, cietsirdību un nodevību, kas mūsu valstī turpinās pret dzīvniekiem, un lai palīdzētu nelaimē nonākušiem mājdzīvniekiem, šā gada otrajā pusē izveidots fonds „Save our Life”.

Fonda darbība paredzēta vairākos virzienos:

  • izglītojošais darbs,
  • kultūras pasākumi,
  • sociālo suņu un suņu pavadoņu sagatavošana,
  • palīdzība dzīvniekiem.


Kā galvenais fonda darbības virziens ir izglītošana. Viens no fonda projektiem ir labdarības semināri. Tie paredzēti, lai paplašinātu cilvēku zināšanas par mājdzīvniekiem, lai uzzinātu par jauniem kinoloģijas virzieniem un psiholoģiskajiem aspektiem attiecībās ar dzīvniekiem, kā arī lai saprastu, kā mājdzīvnieki ietekmē attiecības ģimenē, u.c.

Paredzēts strādāt ar sākumskolas skolēniem, viesojoties skolās, lai stāstītu par dzīvnieku uzvedību dažādās situācijās, par noteikumiem saskarsmē ar mājdzīvniekiem. Tāpat tiks organizēti zīmējumu konkursi. Šie pasākumi palīdzēs bērniem labāk saprast mājdzīvniekus un izvairīties no nepatīkamām situācijām, kā arī veidot pareizu saskarsmi ar dzīvniekiem.

Tiek veidots dzīvnieku leļļu teātris „To be”, lai ar bērniem runātu viņiem saprotamā un interesantā valodā. Dzīvnieku leļļu teātra izveidošana palīdzēs vienkāršā un bērniem pietuvinātā formā stāstīt par kaķu, suņu un citu mājdzīvnieku patiesiem likteņiem, par pamestu dzīvnieku sajūtām, pārdzīvojot nodevību, izjūtot bailes, badu un aukstumu – visas vientulības un pamestības šausmas. Paredzēts stāstīt, kas notiek ar šiem dzīvniekiem un kā mainās viņu liktenis, kad viņi nokļūst dzīvnieku patversmē, kā norit adaptācija, saimnieku meklēšana un jaunu māju iegūšana. „Mēs gribam ar šiem uzvedumiem bērniem parādīt, kādas problēmas veidojas, ja kāds pamet savu dzīvnieciņu. Visi zina citēt Mazo Princi: „Tu esi atbildīgs par to, ko esi pieradinājis…” Atbildība jāaudzina no mazām dienām. Ceru, ka pēc uzvedumiem bērni ar ilgstošu mīlestību skatīsies uz mazajiem un uzticamajiem draugiem, kā arī vēlēsies palīdzēt tiem, kas ir vājāki, kas nespēj paši par sevi parūpēties,” stāsta fonda vadītāja Natālija Vojevodska.

Kultūras pasākumu ietvaros tiks rīkotas labdarības izstādes nelielā izstāžu zālē Laipu ielā 8, Rīgā. Mākslinieki – gan profesionāli, gan amatieri – tiks aicināti piedalīties ar darbiem, kas satur mīlestības un žēlsirdības idejas. Šādu izstāžu laikā tiks vākti ziedojumi fonda „Save our Life” projektiem.

„Īpašus pasākumus esam paredzējuši, lai piedalītos Latvijas pilsētu svētkos,” stāsta Natālija Vojevodska. „Tiek plānoti pasākumi ar apmācītiem suņiem, dzīvnieku leļļu teātra izrādes, dažādas izklaides bērniem. Ar šo projektu vēlamies doties tuvāk pie katra Latvijas reģiona iedzīvotāja.”

Projekta „Pagaidu mājas” ietvaros bezpajumtes dzīvnieku patversmēs abonēšanas režīmā paredzēts uzturēt vienu vai vairākas vietas. Tas garantēs fonda aprūpē nonākuša dzīvnieka izmitināšanu un aprūpi, kamēr viņam tiek atrasti jauni saimnieki. „Slēgsim ar ieinteresētiem ziedotājiem līgumus, regulāri informēsim viņus par naudas izlietojumu,” paskaidro Natālija Vojevodska. „Projekts „Pabaro un izārstē…” paredzēts, lai nelaimē nonākušiem mājdzīvniekiem sniegtu medicīnisku palīdzību.”

Tuvāka informācija: Jūlija Bogomolova, fonda „Save our Life” valdes locekle, kinoloģe.

Tālr. 22344277

BNS.lv

    
  6
Berijs saka:
24.11.2011 14:02
Interesanti, vai tam varētu sekot arī kāda aktivitāte no mūsu "klubiņa"?
Altārs saka:
29.08.2014 16:42
Ļoti interesanti! Izglītojoša informācija noderēto jebkuram!
Tipalīna saka:
15.09.2014 20:16
Nav jau slikti tādi pasākumi.
Čiko saka:
21.11.2015 06:57
Tikai kaut kā maz dzirdams par aktivitātēm.
DZĒSTS PROFILS saka:
09.09.2016 07:30
Izglītojoša darba laikan nekad nav par daudz.
Fiksiņš saka:
09.09.2016 07:32
Jo vairāk tādu, jo labāk.
Bosiks. saka:
09.09.2016 07:36
Ja no bērnības sapratīs, ka dzīvnieki jāmīl, varbūt būs mazāk izmesto.
Elizabete saka:
23.01.2017 14:19
Tādi pasākumi jau ir loti noderīgi.

TV raidījums "Ķepa uz sirds" 15.12.2012.

Tuvojas nedēļas nogale. Klāt ir jaunais "Ķepa uz sirds" raidījums!

Tagad adoptēt kaķi būs vienkāršāk! Atbalsti.

Galvena projektu ideja - neliels komplekts, kurš sastāv no nepieciešamajām lietām kaķēniem.