Tehnisku iemeslu dēļ pašlaik nevar autorizēties.
Atvainojamies par neērtībām.
Sekojiet mūsu aktivitātēm sociālajos tīklos:
    facebookdraugiem.lvtwitter.
Reģistrētos lietotājus gaidīsim 9.jūlijā.
draugiem.lvAtbalsti dzīvnieku aizsardzības biedrību "Trīnīte"! (1)


2012.gada 14.februārī Valmierā darbu ir uzsākusi DZĪVNIEKU AIZSARDZĪBAS BIEDRĪBA "Trīnīte". Biedrības mērķis ir palīdzēt nelaimē nonākušiem dzīvniekiem, nodrošinot viņus ar veterināro medicīnisko palīdzību un pagaidu mājvietām (iespēju robežās), paralēli meklējot mīluļiem jaunus saimniekus un mājas.

Kopš 14.februārā DzAB "Trīnīte" pagaidu mājās ir uzņēmusi 24 kaķus. 10 no šiem 24 dzīvniekiem bija nepieciešama veterinārā medicīniskā palīdzība. Pavisam ir sterilizēti 12 kaķi, 5 no tiem ir ielas kaķi, kuri tika atlaisti atpakaļ vietā, kur pirms tam mitinājās. 9 kaķiem ir atrastas jaunas mājas.

Šobrīd DzAB "Trīnīte" aprūpē ir 15 kaķi. Taču šis skaitlis strauji augs, ņemot vērā kaķēnu dzimstības pieaugumu pavasarī. Katru nedēļu klāt nāk arī kāds, kuram nepieciešama medicīniskā palīdzība. Viņu ir daudz... pēc aukstās ziemas novārgušie un vīrusi pārņemtie, no mājām izmestie, no cilvēku rokas cietušie, suņu saplosītie un izdzīvojušie lielceļu upuri. Arī viņiem sāp un arī viņi grib dzīvot un tikt mīlēti.

Atbalstīsim tos, kuri paši nemāk lūgt palīdzību:

Konts ziedojumiem:
Dzīvnieku aizsardzības biedrība "Trīnīte"
AS SEB BANKA
LV40UNLA0050018620445
Reģ. Nr.40008190018
SWIFT kods: UNLALV2X

PayPal – biedriba.trinite@inbox.lv

Valsts ieņēmumu dienests DzAB "Trīnīte" ir piešķīris sabiedriskā labuma organizācijas statusu. Līdz ar to, ziedojot mūsu organizācijai, jums ir iespēja saņemt nodokļu atvieglojumus.

Biedrība ir sabiedriska organizācija, kura spēj pastāvēt tikai ar sabiedrības atbalstu.

Būsim ļoti pateicīgi arī par:

  • dzīvnieku barību, kārumiem, barošanas traukiem;
  • kaķu tualetēm un pakaišiem;
  • rotaļlietām;
  • dzīvnieku guļvietām;
  • konteineriem pārvadāšanai, stacionāriem būriem (suņu, trušu būri)
  • u.c. kaķiem nepieciešamām lietām;
  • jebkādiem celtniecības materiāliem (reģipsis, profili, cements, siltināšanas materiāli, dēļi) pagaidu mājas izveidei.

Pagaidu māju iemītniekus var pabarot arī ar internetveikala majasmilulis.lv starpniecību. Ieejot Mājas Mīlulis mājas lapā, augšējā, kreisajā malā atradīsiet norādi "Pabaro mīluli patversmē".

Pagaidām mēs spējam izmitināt tikai kaķus. Tikai tik, cik varam izmitināt savās mājās, un tik, cik var uzņemt cilvēki, ar kuriem sadarbojamies un kuri arī sniedz šīs pagaidu mājas.

Bet, laikam kļūstot siltākam, mūsu plānos ir uzsākt pagaidu mājas izveidi. Telpas jau ir noskatītas. Tur tiek plānots izveidot stacionārās pagaidu mājas, kurās varēs uzņemt vairākus ķepaiņus, kuriem nepieciešama palīdzība un jumts virs galvas. Mūs sagaida lieli remontdarbi, bet bez atbalsta tos paveikt nav iespējams.

Pašlaik rindā uz pagaidu mājām stāv vairākas kaķenes, kurām kuru katru dienu dzims mazuļi, kā arī no mājām izmesti kaķi. Diemžēl vietas mūsu pagaidu mājās ir tikai tik, cik ir. Visus, kuriem nepieciešama palīdzība, mēs uzņemt nespējam.

Tāpēc lūdzam atsaukties cilvēkus, kuriem ir iespēja paņemt pie sevis kādu nelaimē nonākušu ķepaini. DzAB "Trīnīte" uzņemas segt visus izdevumus, kas saistīti ar veterinārajiem pakalpojumiem (atblusošana, attārpošana, sterilizācija, medikamenti, ārstnieciskā barība utt.), kā arī intensīvi meklēt jaunus saimniekus.

Kontakti:

t.28832394 - Elēna Hazova (valdes priekšsēdētāja)

t.28811969 - Ieva Dobenberga (valdes locekle)

biedriba.trinite@inbox.lv

www.draugiem.lv/trinite (šo lapu var apmeklēt arī draugiem.lv nereģistrētas personas)

    
  3
DZĒSTS PROFILS saka:
15.01.2014 15:51
Tagad gan ir daudz pamesto dzīvnieciņu.

Suņu puika Fokss

Deviņus mēnešus vecais Fokss izauga "pārāk liels" un tāpēc viņa iepriekšējiem saimniekiem kļuva nevajadzīgs. Fokss ir…

KONKURSS sadarbībā ar Jāņa Rozes apgādu noslēdzies!

Katrs no jums ir pelnījis kādu jauku balvu, diemžēl konkursam ir noteikumi, tāpēc esam izvēlējušies vienu,…